Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceden erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical sinein üretilen daha ancak modelleri bile mevcuttur. Orantı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının dunya kaymasını kösteklemek sinein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hanım vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu aptalfedildi. Ve bu birliırdan sonra hanımlar tarafından da kullanılmaya mebdelandı. Ayrıca unutulmaya çehre tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonra gelinin jartiyeri belirtik arttırma ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi destek esenlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çsineek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine düz fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler dernek raksında çiftlere eşlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biröte erkek dergisinde hanım vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile alan almaya mebdeladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelce bile başüstüneğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri bile ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası başüstüneğu kadar nezaketli olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişçok rahatsız etmemesi gerekir. Moda kesimü imdi jartiyeri hiçbir şerha olarak satmanın birlikte biröte ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biröte üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen öğürı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen ancak gittikçe liberalleşmeye düz revan seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla dayalı olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya vuzuh bildirmek sinein dundakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri zarfında özellikleri açısından tadil gösterse bile anayasa mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları hiçbir başına veya bir partnerle her yaşfecir beşer tarafından çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına bakılırsa seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına bakılırsa ihtiyaç, hayata renk salmak sinein bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini verimsiz hissetme duygusu veya mağazada yâr birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop aksatalerinde mahrem başüstüneğu sinein satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten keyif saha tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla duymak bazı seks oyuncağı aksatalerinde hüsranla meyvelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre girmek, çalışmalevselliği üzerine bili edinmeden satın girmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kupkuru yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek sinein oylumlu çaba tüketme etmelidirler. Hassaten; imdi vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazgılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları sinein seks shoplardan aldatmaışdataş daha hafif ve erinçli olmaya mebdeladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks sundurmaında yaşanan problemlerın tartışılması, hususşulması utanç duygusunu zaitrdığı sinein ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin yanılgılığına kanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sıhhat problemi olarak ikrar edilir, insanlar cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. öbür taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakılırsa seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel genlik düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Hanımlar, sex shop aksatalerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar seksüel hayatlarını renklendirmek, sundurmaına cıvıl cıvıllık salmak, daha çok bir orgazm duymak veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek sinein sex shoplardan aldatmaışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan aksatai memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını saklamak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra oylumlu vürutmeler ve seksüel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum düz olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hiçbir şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, çalışmaleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun keyif haritasını çıkarmakta olabildiğince güçlü ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona bakılırsa hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu çalışmain en hafif yolu. Hassaten seks sırasında laflamak çok önemli. Zinhar iletişim kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar rahatsız edici bulunduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis çehreüğünün penisinizi sıkarken verimsizgirmek sinein sineinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir yük tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha çok seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak çok bir seksin sonu ferlü bir orgazm ile meyvelanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazgıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir