MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çabukluk kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan sona hakkındalayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil yürütüm marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden ilgili bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada yürütüm üzerinden neşriyat karşılayıcı yürütüm jurnal yüzlerce zaman dinlenerek zemin tarafünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla gestaltlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde memleket haricinde yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak memleket haricinde bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi gestaltyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce sav ettiriyor. Eserin bu denli koygun olduğu bilindiği derunin yürütüm ve sair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut seyretmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça sav ettiren yürütüm filvaki görülmeye değer. İnternet sitesi baştan sona taşınabilir uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği derunin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi durmadan geliştirilmekte ve kullanıma daha amelî bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan neva artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en güzel şekilde simgeleme edilmeye çalışılmaktadır.

Devir içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce benibeşer hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en güzel şekilde faydalanmaktadır. Zaten yürütüm marketlerden baktığınız dönem uygulamanın puanının ve indirilme rasyoının ne denli etkili olduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında filvaki doğru bir iş çıailep insanlara en güzel şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir