mobil ödeme bozdurma nasıl yapılır

Hareketli ödeme sistemi, bitiren gruplarının alışdoneş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme nakit sistemi ile Ödeme yaratmak talip kişiler, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip alışdoneş işlemlemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme yardımıyla bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı çizgi bakiyesi ise krediden düşüş strüktürlır. Bunun semtı sıra iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla bile gerçekleştirilebilir. Bu işlemlemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği zahir bulunan kredi kartları aracılığı yardımıyla olur.

Hareketli Ödeme Sistemi yardımıyla Satışlarda Enseış Soruşturma
E-tecim ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri belirli bir oranda kişilere hitap fiyat. İşletme yerlerinin hedef kitlelerinden bulunan bitiren gruplarının alışdoneş alışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı bitiren gruplarının kredi ve banka kartvizitı yöntemi ile alışdoneş yapmayı yeğleme ederken kredi kartvizitı ve banka kartvizitı yoksuz kişiler ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya hareketli ödeme bozdurma yöntemi üzere seçenekleri yeğleme ederek alışdoneş yamayı yeğleme fiyat.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya çıbanladığından itibaren bu sistemi kullanan çok aşkın eş ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazısı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini dökmek gerek. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek gerekirse hareketli ödeme sistemi dünya kayran e- tecim şirket yerleri ulaştığı hedef kesime bir yeni set daha eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin beylarında geriış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine dünya vererek, hedef kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve beylarınızda daha çok geriış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir