Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Sohbet” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece bilim aktarımı yürekin bileğil, aynı zamanda cümbüş yürekin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir protez ad kullanarak (nickname) sohbet edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız kazara biriyle örgülabildiği kadar başkaca teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri aracılığıyla örgülabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız yahut teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve sohbet etme üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri ekseri programlama dilleri kullanılarak yahut apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş bina etmek yürekin sadece nickname (protez kişi) yaymak yeterli olurken birtakımlarındaysa sohbete saksılamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine saksılıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla program açıklık sebebiyleünü kullanarak sadece yazılı, yazılı ve manzaralü, ünlü ve manzaralü kadar tercihe bağlı olarak sohbet etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı endamsız müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı müdrike mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir vesair pop chat program olan ve internetin efsane mukayyetmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir